Potřebujete novou střechu či rekonstrukci starší střechy? Umíme obojí.

Naší výhodou je 30ti letá řemeslná praxe. Díky tomu dokážeme navrhnout a zrealizovat jakoukoli střechu ze všech u nás dostupných materiálů.

PLOCHÉ STŘECHY

Izolace od nás jsou kvalitní a levné s krátkou dobou realizace. Nejvyšší přidanou hodnotou pro vás je rozšířená záruka až na 7 let. 

Objednat si můžete hydroizolace a tepelné izolace plochých střech včetně stavebních úprav.

Izolujeme ploché střechy výrobních hal, skladovacích objektů, panelových domů ve všech objemech.

Provádíme též maloobjemové a mnohdy složitější izolace pochozích střech, zelených střech, teras a balkónů. Dále provádíme hydroizolace základů velkých i malých staveb. Práce provádí zkušení izolatéři.

Vyřešíme za vás izolaci silážní jámy či izolaci proti chemickému průsaku z průmyslových objektů. Zaručujeme absolutní dokonalost sváru – používáme vlastní svařovací techniku Švýcarského výrobce Leister, včetně nejmodernějšího svařovacího automatu Leister Varimat V2.

ŠIKMÉ STŘECHY

Šetrně a bez starostí, za standardně nízké ceny vám zrealizujeme novou či zrekonstruujeme starší šikmou střechu.

Naší specializací jsou plechové střešní krytiny z oceli nebo hliníku. Tyto střechy jsou cenově přijatelné, mají moderní vzhled a dlouhou životnost. Provádíme též drážkové střešní krytiny. Vlastníme kompletní zařízení na zpracování a tváření falcovaných krytin značky WUKO a DRÄCO.

STAVEBNÍ KLEMPÍŘSTVÍ

Ve vlastní klempířské dílně  pro vás vyrábíme veškeré klempířské prvky včetně zakázkové výroby atypických profilů či prvků.

Samozřejmostí jsou i kompletní klempířské práce a montáže okapových systémů z mědi, titanzinku, pozinku, hliníku a lakované oceli.

Námi vyrobené klempířské prvky můžete mít ze všech dostupných materiálů – lakovaných i nelakovaných až do síly 0,8 mm. Vyrobíme vám úžlabí, štítové lemování, lemování ke zdi, závětrné lišty, okenní parapety a další prvky až do rozvinuté šíře 1250 mm.