Stavíme přístřešky pro průmysl, skladování a zemědělství

Nedílnou součástí naší produkce jsou prefabrikované ocelové přístřešky. Přístřešky navrhujeme s důrazem na redukci hmotnosti, čímž docilujeme výrazných úspor nákladů na horní stavbu, ale také při realizaci spodní stavby.

PREFABRIKOVANÉ PŘÍSTŘEŠKY

Prefabrikované přístřešky navrhujeme s cílem využít jejich předdefinovaný rozměr. Nabízíme různé typy prefabrikovaných přístřešků, velký výběr typů a barevných provedení opláštění, a to jak s izolací tak bez izolace. Lze také také volit mezi přístřešky otevřenými či uzavřenými. Díky technologickému vývoji a využití ohýbaných ocelových profilů jsme vyvinuli ucelený systém odolné lehčené ocelové konstrukce. Jedním z velkých benefitů našeho systému jsou nízké náklady.

Stavby prefabrikovaných přístřešků realizujeme tzv. generální dodávkou.

pristresek2
pristresek3

PŘÍSTŘEŠKY NA MÍRU

Díky vývoji, zkušenostem a propracovanému systému nabízíme individuální řešení přístřešků. Každou stavbu přizpůsobujeme dle přání a účelu, ke kterému má sloužit.
Přístřešky mají všestranné využití ať už jako samostatně stojící stavby, nebo přidružené stavby ke stávajícím objektům.

Naše přístřešky najdou využití ve všech oborech podnikání: zastřešení deponií, obaloven, sklady posypových materiálů, krytá stání vozidel, zastřešení skladovacích prostorů, příruční sklady a pod. 

Ze zkušeností však víme, že najdou využití i v komunální nebo soukromé sféře: otevřené dílny, zastřešení posypového materiálu, suchá stání na automobily, zahradní stavby a pod.

pristresek 1
pristresek4