Stavíme průmyslové, skladové a zemědělské haly.

Naší doménou jsou snadno postavitelné ocelové montované haly. Věříme, že oceníte snahu propojit vaše požadavky a potřeby, technologickou jednoduchost,  funkčnost a celkovou estetičnost objektu.

Všechny konstrukce a komponenty navrhujeme komplexně s ohledem na přepravu materiálu z výroby na stavbu, manipulaci a skladnosti na staveništi a stavbu samotnou. Naše haly jsou navrhovány a realizovány s důrazem na redukci hmotnosti, čímž docilujeme výrazných úspor nákladů na horní stavbu, ale také při realizaci spodní stavby.

HALY NA MÍRU

Díky zkušenostem a propracovanému systému nabízíme individuální přístup a řešení na míru. Každou stavbu lze přizpůsobit přání, účelu i designu.
Stavíme haly s všestranným využitím: výrobní haly, sklady, dílny, jízdárny, stáje, zemědělské objekty a přístřešky, dále sportovní haly, administrativní budovy a jiné. Spolupracujeme s odborníky, využíváme moderní technologie, díky tomu nabízíme stavby na klíč v krátkém čase a s nízkými náklady.

Naše haly mají celou řadu předností: dlouhá životnost, velmi snadná údržba, velký výběr barev a prvků fasády dokreslujících vzhled haly, tím i její estetiku a moderní vzhled. Samotná stavba a montáž ocelových hal je rychlá a snadná, výrazně snižuje náklady oproti zděným stavbám.

Rádi pro vás také provedeme úpravu nebo kompletní či částečnou revitalizaci stávající haly. Za přijatelné náklady získáte moderní vzhled stavby a prodloužíte tak její životnost.

haly-na-miru-2_(1280_x_780)

PREFABRIKOVANÉ HALY

Prefabrikované montované haly jsou technologicky navrženy s cílem využít předdefinované rozměry hal. Prioritou je správně pochopit vaše konkrétní představy a potřeby, vytvořit projekt a následně rychle a levně zrealizovat 100% využitelnou halu tak, aby dlouhodobě odolávala klimatickým podmínkám a vysokým zátěžím.

Velkým benefitem je bezúdržbovost, což snižuje nemalé náklady na provoz.

V naší nabídce jsou různé typy prefabrikovaných ocelových rámových konstrukcí, velký výběr typů a barevných provedení opláštění, a to jak s izolací tak bez izolace. Lze také také volit mezi halami jednolodními či vícelodními. U prefabrikovaných hal též nabízíme rozšíření v podobě prodloužení střešní konstrukce podél haly, nebo vystavět přístřešek samostatně stojící. Stavby prefabrikovaných hal provádíme tzv. generální dodávkou.

prefabrikovane-haly-3_(1280_x_780)

KONSTRUKCE

Při stavbě hal využíváme nejčastěji koncepci rámů, kterou tvoří tzv. primární konstrukce z válcovaných nebo ohýbaných profilů se šroubovými spoji. Jednotlivé rámy jsou ve střešní části a na bocích spojeny vaznicemi, paždíky z ohýbaných profilů a ztužujícími prvky, které tvoří tzv. sekundární konstrukci haly. Veškeré díly a prvky konstrukce hal jsou standardně opatřeny 1x základním a 2x vrchním nátěrem, nebo povrchovou úpravu zinkováním.

Neváhejte nás poptat, navrhneme a vyrobíme i atypické konstrukce na míru.

konstrukce-2_(1280_x_780)
konstrukce-5_(1280_x_780)

OPLÁŠTĚNÍ

Nabízíme dvě varianty opláštění:

  • Zateplené – sendvičovými panely s tepelněizolačním jádrem.
  • Nezateplené – trapézovými plechy s množstvím variant profilů.

Opláštění je na konstrukci kotveno samovrtnými šrouby TEX s podložkami z EPDM. Nosnou konstrukci opláštění tvoří soustava vaznic a paždíků  z ohýbaných profilů. Při ukládání panelů nebo plechů horizontálně odpadá potřeba paždíků, plášť je kotven přímo do sloupů haly.

Řešení styku vodorovných a svislých konstrukcí je prováděno ohýbanými profily – klempířskými prvky s povrchovou úpravou stejně jako je celé opláštění haly. Povrchové úpravy se řídí odstíny palety RAL.

Zateplená varianta opláštění je vhodná především pro objekty, které vyžadují stabilitu vnitřní teploty (administrativní, skladovací nebo výrobní objekty). Nezateplená varianta je vhodná například pro přístřešky, skladovací nebo zemědělské objekty, seníky a jízdárny, či zákryty manipulačních prostor a meziskladů.
Oba typy opláštění lze kombinovat pro maximální využitelnost objektu.

oplasteni-6_(1280_x_780)