Provádíme veškeré stavební práce vč. zakládání staveb.

Stavíme objekty na klíč. V naší nabídce naleznete kompletní provádění staveb, ale i rekonstrukce a revitalizace původních zděných průmyslových, skladovacích nebo zemědělských objektů, také domů a bytů. V neposlední řadě pak zakládání staveb.

ZAKLÁDÁNÍ STAVEB

Základové konstrukce pro vás řešíme již od návrhu. Kvalitně provedená základová konstrukce vyžaduje znalost základové půdy, její fyzikálně-mechanické vlastnosti a reakce na zatížení vrchní stavbou. Garantujeme, že námi provedené základy umí přenést veškeré zatížení stavby na základovou půdu.

Základové konstrukce jsou nedílnou součástí nosných konstrukcí všech typů stavebních objektů, které pro vás realizujeme. Podle vhodnosti a způsobu přenášení zatížení ze stavby do základové půdy nabízíme plošný nebo hlubinný základ.

KOMPLETNÍ STAVBY

Realizujeme na míru kompletní výstavbu polyfunkčních, administrativních a hospodářských budov, ale také rodinné domy. Preferujeme komplexní dodávky, které zajišťujeme od základové desky až po střechu, včetně úprav okolí stavby a oplocení. Tím zodpovídáme za kvalitu celé stavby – celého projektu. Rádi však pro vás připravíme i dílčí dodávku přesně dle vašeho požadavku.

Převážný objem prací provádějí naši pracovníci. V případě subdodávek jde o prověřené firmy, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a za jejich práci a kvalitu ručíme v plné míře, stejně jako za naši práci. Standardem je, že po ukončení stavby se postaráme o likvidaci stavebního odpadu.

REKONSTRUKCE

Rekonstruujeme pro vás průmyslové, zemědělské, výrobní a administrativní budovy, ale i rodinné domy, garáže, rekreační zařízení.

Nejčastěji při rekonstrukcích řešíme výměny střešních konstrukcí a krytin, opravy, izolace a nátěry fasád, izolace proti vodě (hydroizolace), terénní úpravy a další stavební práce.

Rozsah prací je s vámi vždy dopředu řešen na míru vašim představám a potřebám. V případě požadavku jsme schopni zajistit veškerý stavební materiál. Standardem je, že se postaráme o likvidaci a případnou recyklaci či uskladnění stavebního odpadu a sutě.