Zemědělské haly a přístřešky na míru

Víme, že zemědělci a farmáři mají specifické požadavky na účel a využitelnost hal a přístřešků. Naším cílem je nabízet vám řešení na míru. Nasloucháme vašim potřebám a snažíme se navrhovat haly a přístřešky tak, aby nejlépe sloužily vašemu účelu, nezatěžovaly životní prostředí a nebyly nákladné.

Respektujeme nejen vaše potřeby a možnosti, ale také legislativní, hygienické, bezpečnostní a požární normy. Pomůžeme vám vybrat tu nejvhodnější variantu.

Naše haly nabízí variabilitu stavebních řešení dle vašich potřeb nejen v době výstavby, ale i v dalších letech, kdy je například potřeba stavbu rozšířit, upravit či přizpůsobit novému účelu a finančním možnostem.

Každoročně řešíme několik projektů pro zemědělce. Vždy je naší nejvyšší prioritou navrhnout bezprecedentně účelnou stavbu za pomocí nejnovějších  technologií a moderním vzhledem. Realizujeme multifukční skladové haly zemědělských plodin, přístřešky a haly pro zemědělskou techniku, dále také jízdárny, haly pro chov dobytka a drůbeže. Při navrhování všech staveb dbáme  na začlenění do okolní krajiny, hospodaření s dešťovou vodou a vliv na životní prostředí.

Nabízíme více variant konstrukčních řešení

  • Rámová konstrukce z válcované oceli (nejvíce využívaná varianta u hal se sedlovým profilem střechy, vhodná pro izolované i neizolované objekty).
  • Rámová konstrukce s příhradovými vazníky (varianta využívaná převážně u hal s plochou střechou, vhodná pro izolované i neizolované objekty).
  • Vázaná konstrukce z ohýbaných profilů (varianta využívaná u staveb s menší rozlohou, nejvíce však využívaná u staveb přístřešků například pro zemědělskou techniku, vhodná spíše pro neizolované objekty).

Další výhody jedinečného konstrukčního systému

  • Krátká doba výstavby.
  • Jedna smlouva, jedno telefonní číslo – komunikace přímo s výrobcem.
  • Rozměr haly, který lze naprojektovat přesně dle vašeho přání (šířka, délka, výška, světlá výška, rozestup rámů, atd.).
  • Možnost variability při výběru různých typů vrat, dveří, oken, prosvětlovacích pásů a dalších doplňků přizpůsobených k účelu a užití haly.

Farma Zdeňka Voldřicha

Představujeme vám realizaci zemědělské haly a přístřešku pro farmu pana Zdeňka Voldřicha. Z výšky vypadá vše ještě zajímavěji…